راهنمای ثبت نام بازاریاببازاریاب گرامی ، جهت شروع به کار ابتدا بایستی از طریق این صفحه و پرکردن اطلاعات خواسته شده اقدام و کد بازاریابی خود را دریافت کنید .

نام نام خانوادگی : در این قسمت نام و نام خانوادگی خود را بصورت فارسی وارد کنید . حداکثر 40 کاراکتر .

نام کاربری : در این قسمت نام کاربری دلخواه خود را بصورت انگلیسی و بدون درج فاصله و یا علائم دیگر وارد نمایید . حداقل 8 و حداکثر 16 کاراکتر . در صورت نمایش پیغامی مبنی بر تکراری بودن نام کاربری ، حتما از نام کاربری دیگری استفاده کنید .

رمز عبور : در این قسمت یک رمز عبور با حداقل 8 و حداکثر 16 کاراکتر انتخاب نمایید .

تکرار رمز عبور : در این قسمت رمز عبور وارد شده در کادر بالا را دوباره تایپ نمایید و در صورت مشاهده پیغام خطا نسبت به تغییر آن اقدام کنید .

شماره تلفن : در این قسمت شماره تلفن ثابت خود را با درج پیش شماره بصورت کامل و بدون استفاده از فاصله و یا علائم دیگر کامل نمایید .

شماره تلفن همراه : در این قسمت شماره تلفن همراه خود را بصورت کامل وارد نمایید . توجه داشته باشید در صورت فراموش کردن رمز عبور ، رمز عبور جدید به این شماره تلفن همراه پیامک میشود پس در تکمیل آن دقت کافی داشته باشید .

ایمیل : در صورت تمایل میتوانید ایمیل خود را وارد نمایید .

وب سایت : در صورت داشتن وب سایت می توانید آدرس اینترنتی آن را در این قسمت وارد نمایید .

استان : استان مربوطه خود را از این قسمت انتخاب نمایید .

شهرستان : شهرستان محل کار و یا سکونت خود را از این لیست انتخاب نمایید . در صورت نبودن نام شهرستان شما در لیست ، آن را با بخش پشتیبانی سایت "تماس با ما" در میان بگذارید .

آدرس : در این قسمت آدرس محل سکونت و یا محل کار خود را بدون درج نام استان و شهرستان وارد نمایید .

متن تصویر : در این قسمت اعداد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید .

در صورت تکمیل صحیح اطلاعات و فشردن دکمه "ثبت نام بازاریاب" ، پیغامی مبنی بر ثبت نام موفق شما به همراه کد بازاریابی شما نمایش داده میشود که از این کد جهت تشخیص مشخصات شما هنگام ثبت نام مشتری و واریز پورسانت استفاده میشود . در زمان ثبت نام مشتری و وارد کردن این کد به بزرگی و کوچکی  حروف حتما دقت داشته باشید .