راهنمای پیدا کردن نزدیک ترین واحد صنفی


اگر تمایل دارید نزدیک ترین واحد صنفی به خود را پیدا کنید ، پیشنهاد میکنیم مراحل زیر را دنبال کنید :

1- استان و شهرستان و صنف مورد نظر خود را از لیست های مربوطه انتخاب نمایید . دقت کنید جست جو فقط در شهرستان انتخاب شده انجام خواهد گرفت .

2- حداکثر تعداد مکان های مورد جستجو را از لیست "محدود کردن نتایج" انتخاب کنید .

3- نوع حرکت خود به سمت واحد صنفی را انتخاب کنید .

4- در صورت انتخاب چک لیست "نمایش راهنمای حرکت" ، علاوه بر نمایش مسیر حرکت روی نقشه ، راهنمای حرکت از مبدا تا مقصد بصورت فارسی نمایش داده میشود .

http://bia2bazar.ir//components/com_b2b/assets/images/help/help-near-customer.png
 
5- در این مرحله باید موقعیت خود را روی نقشه مشخص نمایید .

در صورت داشتن GPS و روشن بودن آن میتوانید با انتخاب دکمه قرمز رنگ "پیدا کردن موقعیت شما توسط GPS" بصورت اتوماتیک موقعیت فعلی خود را روی نقشه مشاهده نمایید .

همچنین با بردن ماوس بر روی نقشه و چرخاندن قلطک وسط ماوس به سمت استان و شهرستان موقعیت فعلی خود رفته و زوم کنید و منتظر بمانید تا نقشه دوباره پدیدار گردد . سپس با زوم کردن و پیدا کردن مکان دقیق خود ، آن را را با کلیک کردن ماوس انتخاب نمایید تا بالون قرمز رنگ پدیدار شود . در صورت تمایل جهت تنظیم دقیق مکان خود میتوانید بالن را با ماوس گرفته و آن را جا به جا کنید و یا با دابل کلیک کردن بر روی آن ، نسبت به حذف آن اقدام کنید .

http://bia2bazar.ir//components/com_b2b/assets/images/help/help_customer_reg_bia2bazar.ir.png

پس از طی مراحل بالا با کلیک کردن بر دکمه "جستجو" عملیات پیدا کردن نزدیک ترین واحد صنفی به مکان مشخص شده توسط شما آغاز و نتایج حاصله در جدول سمت راست بصورت عمودی نمایش داده میشود . نتایج بدست آمده بصورت صعودی مرتب شده اند . بدین صورت که نزدیک ترین واحد صنفی در ابتدای لیست واقع میگردد .

با انتخاب هر کدام از واحد های صنفی از لیست سمت راست ، مسیر حرکت شما از مبدا تا مقصد بر روی نقشه بصورت رنگ آبی مشخص و مسافت و مدت زمان رسیدن به آن در پایین نقشه نمایش داده خواهد شد .

جهت مشاهده صفحه اختصاصی واحد صنفی مورد نظر بر روی دکمه "توضیحات بیشتر" در پایین صفحه کلیک نمایید .