راهنمای ثبت نام اصناف


اصناف گرامی جهت درج محصولات و اطلاعات محل فعالیت خود ابتدا باید در سایت ثبت نام کنند
جهت ثبت نام اطلاعات فرم را تکمیل کنید :

نام نام خانوادگی : در این فیلد  نام و نام خانوادگی خود را بصورت فارسی وارد نمایید . از وارد کردن سایر کاراکترها پرهیز نمایید . حداکثر تعداد حروف 40 کاراکتر و پر کردن آن اجباری می باشد .

نام کاربری : در این فیلد یک نام کاربری ترجیحا بصورت انگلیسی با حداقل 8 و حداکثر 16 کاراکتر و ترجیحا بدون فاصله را وارد نمایید . در صورت تکراری نبودن نام کاربری عبارت "نام کاربری قابل استفاده است" بصورت سبز رنگ نمایش داده میشود . در صورت تکراری بودن نام کاربری پیامی مبنی بر "خطا : نام کاربری تکراری است" به رنگ قرمز نمایش داده میشود  که حتما نسبت به تعویض و انتخاب نام کاربری دیگری اقدام کنید .
نام کاربری هنگام ورود به پنل کاربری استفاده میشود . در حفظ آن دقت کافی داشته باشید .

رمز عبور : در این قسمت متنی را به عنوان رمز عبور با حداقل 8  و حداکثر 16 کاراکتر  انتخاب کنید .

تکرار رمز عبور : در این قسمت متنی را که برای رمز عبور در بالا انتخاب کرده اید را دوباره وارد نمایید . در صورت عدم تناسب رمز عبور با تکرار آن ، ثبت نام شما انجام نخواهد شد .

صنف : نوع فعالیت واحد صنفی خود را از لیست اصناف انتخاب نمایید .
در صورت موجود نبودن صنف موردنظر خود در لیست بالا ، با بخش "تماس با ما"  اعلام فرمایید .

شماره تلفن : در این قسمت شماره تلفن ثابت مکان فعالیت به همراه پیش شماره آن بدون درج هیچگونه فاصله و یا کاراکتر اضافی وارد نمایید . مانند : 02188517824

شماره موبایل : در این قسمت شماره تلفن همراه خود را بصورت کامل وارد نمایید . لطفا در وارد نمودن شماره تلفن همراه دقت کافی داشته باشید ، در صورت فراموش کردن رمز عبور و درخواست ارسال رمز مجدد ، رمز عبور جدید تنها به شماره تلفن همراه شما ارسال خواهد شد .

فکس : شماره فکس مکان فعالیت خود به همراه پیش شماره آن و بدون فاصله و درج کاراکترهای اضافی

ایمیل : در صورت داشتن آدرس ایمیل ، میتوانید آن را در  این قسمت وارد نمایید

وب سایت : در صورت داشتن وب سایت ، آدرس اینترنتی آن را در این قسمت وارد نمایید .

کد پستی : شماره 10 رقمی کد پستی مکان فعالیت خود را در صورت تمایل وارد نمایید .

نام محل کسب : عنوان دقیق مکان فعالیت خود را بصورت کاملا خلاصه و حداکثر 4 الی 5 کلمه وارد نمایید . توجه داشته باشید انتخاب نام طولانی باعث بهم ریخته شدن صفحه نمایش اطلاعات واحد صنفی شما خواهد شد .

توضیحات کوتاه : در این قسمت شرح مختصر و کوتاهی از فعالیت های قابل عرضه به مشتریان خود را وارد نمایید . حداکثر 70 کاراکتر .

توضیحات کامل : در این قسمت شرح کامل و مفیدی از اقدامات و فعالیت های مکان صنفی خود را وارد نمایید . حداکثر 2.000 کاراکتر .

استان : در این قسمت استان مکان فعالیت خود را انتخاب نمایید .

شهرستان : از این لیست شهرستان مکان فعالیت خود را انتخاب نمایید . در صورتی که نام شهرستان شما در لیست موجود نبود با قسمت پشتیبانی سایت "تماس با ما"  اطلاع دهید .

آدرس :
در این قسمت آدرس دقیق مکان فعالیت خود بدون درج استان و شهرستان وارد نمایید .

نقشه محل فعالیت : این قسمت مهمترین بخش ثبت نام شما می باشد .
در صورت داشتن GPS و روشن بودن آن میتوانید با انتخاب دکمه قرمز رنگ "پیدا کردن موقعیت شما توسط GPS" بصورت اتوماتیک موقعیت فعلی خود را روی نقشه مشاهده نمایید .
همچنین با بردن ماوس بر روی نقشه و زوم کردن (چرخاندن قلطک وسط ماوس) به سمت استان و شهرستان محل فعالیت خود رفته و منتظر بمانید تا نقشه دوباره پدیدار گردد . سپس با زوم کردن و پیدا کردن مکان دقیق فعالیت خود ، آن را را با کلیک کردن ماوس انتخاب نمایید تا بالون قرمز رنگ پدیدار شود . در صورت تمایل جهت تنظیم دقیق مکان خود میتوانید بالن را با ماوس گرفته و آن را جا به جا کنید و یا با دابل کلیک کردن بر روی آن ، نسبت به حذف آن اقدام کنید .

 http://bia2bazar.ir//components/com_b2b/assets/images/help/help_customer_reg_bia2bazar.ir.png

توجه داشته باشید تمامی مسیرهای پیشنهادی به کاربران جهت بازدید از واحد صنفی شما بر اساس مکانی که شما در این قسمت انتخاب می کنید ارائه خواهد شد . پس در انتخاب دقیق آن اطمینان حاصل نمایید .

کد بازاریاب (معرف) : در صورت داشتن معرف ، کد آن را در این قسمت وارد نمایید . در غیر این صورت آن را خالی بگذارید .

متن تصویر : اعداد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید .

پس از طی مراحل بالا و تکمیل اطلاعات فرم ، دکمه "ثبت نام" را کلیک کنید . در صورت ثبت نام موفق پیغامی مبنی بر تکمیل اطلاعات و ثبت نام موفق نمایش داده میشود . در صورت ثبت نام ناقص دوباره به صفحه ثبت نام برگشت داده خواهید شد .
پس از ثبت نام میتوانید از صفحه "اصناف -> ورود " و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید و نسبت به درج محصولات و یا ویرایش اطلاعات فردی خود اقدام نمایید .